




3 400 ₴
3 230 ₴
Насос БЦН для дуже брудної води для системи поливу городу саду та ділянки з річки та ставка Ocean CF-750
Придбати можна зателефонувавши за тел.:
+38(050)2-162-100,
+38(093)2-162-100,
+38(067)2-122-100

Рекомендується для перекачування води та рідин, що не є хімічно агресивними щодо конструкційних матеріалів насоса.
Конструкція відкритого робочого колеса дозволяє перекачувати сильно забруднені рідини з відносно високим рівнем домішок без ризику його засмічення.
Насос, завдяки своїм характеристикам, використовується головним чином у промисловості та для перекачування води з каналів, річок, резервуарів, басейнів тощо.
Встановлення насоса повинно здійснюватися в закритих приміщеннях або в місцях, захищених від негоди.

Переваги насоса:
Обмотка статора: мідь
Робоче колесо: латунь
Вбудований термозахист
Низький рівень вібрації та шуму
Діаметр входу/виходу 1 1/2"

Є питання? Напишіть нам на Viber
натисніть на іконку, щоб почати діалог із ТЕХНОЕЛІТ
Придбати можна зателефонувавши по тел. +38(050)2-162-100, +38(093)2-162-100, +38(067)2-122-100 або оформивши замовлення в
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ocean |
| Вид насоса | Відцентровий |
| Спосіб установки насоса | Поверхневий |
| Максимальний напір | 13 м |
| Пропускна здатність | 21 куб.м/год |
| Споживана потужність | 750 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Підвищення тиску | Так |
| Глибина до дзеркала води | 7 м |
| Якість води | Чистий |
| Мінімальна температура робочої рідини | 1 град. |
| Максимальна температура робочої рідини | 35 град. |
| Вага | 14 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Конструктивні особливості | |
| Встановлення насоса | Горизонтальна |
| Тип ротора | Сухий |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP44 |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 250 мм |
| Висота | 250 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Діаметр роз'єму з'єднання | 1.5 дюйм |
| Довжина мережевого шнура | 1 м |
| Додаткові характеристики | |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | 1 град. |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Захист від перегріву | Так |
| Обмотка статора електродвигуна | Мідь |
| Тип електродвигуна | Асинхронний, закритого типу, повітряного охолодження, з вбудованою в обмотку термозахистом |
| Робоче колесо | Закритого типу, латунь |
| Вал електродвигуна | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал корпусу | Чавун, з антикорозійною обробкою |