







8 450 ₴
8 030 ₴
Побутовий італійський водяний насос для будинку для насосної станції для водопостачання та подачі води в будинок Pedrollo JSWm 2AX оригінал
Придбати можна зателефонувавши за тел.
+38(050)2-162-100,
+38(093)2-162-100,
+38(067)2-122-100

Основні особливості та переваги
Характеристики повністю відповідають заявленим виробником.
Ефект самовсмоктування досягається вбудованим ежектором.
Конструкція насоса виконана таким чином, що гарантовано забезпечує манометричну висоту всмоктування води з глибини до 9 метрів.
Безшумність у роботі.
Низьке споживання електроенергії.
Високий показник напору.
Виробництво в Італії.

Основне призначення: перекачування чистої, хімічно неагресивної рідини.
Високі напірні характеристики здатні забезпечити гідний полив або зрошення на дачній або присадибній ділянці.
Добре зарекомендував себе для водопостачання будинку в комплексі з гідроакумулятором, у станції автономного водопостачання.
Можна використовувати в неглибоких свердловинах або колодязях.
Охолоджується вентилятором, встановленим у задній частині електронасоса.
Робоче колесо, якір двигуна і вентилятор обертаються на одній осі, виконаній з високоміцної нержавіючої сталі.
При досягненні надмірних перевантажень, відбувається автоматичне відключення електронасоса.
Встановлення насоса має проводитися тільки в місцях, захищених від агресивного впливу навколишнього середовища.

Короткі технічні характеристики:
Умови експлуатації:

Конструктивні характеристики відцентрового насоса Pedrollo JSW 2AX:
Моноблочні горизонтальні з одним робочим колесом
Корпус насосної камери з чавуну
Колесо робоче - відцентрове, виконане з технополімера Noryl
Вбудований ежектор - технолімер Noryl
Провідний вал виконано з нержавіючої сталі
Ущільнення торцеве - графіт/кераміка/NBR
Двигун
Вбудований в обмотку двигуна захист від перевантажень
Напруга живлення: 220 В, 50 Гц
Режим роботи: тривалий
Ізоляція клас: F
Ступінь захисту: IPX4
Безперервний режим роботи: S1
Обмотка статора двигуна - мідна.
Pedrollo JSW 2AX - вдосконалений, якісний електронасос від відомого італійського виробника. Відповідає всім європейським нормам і стандартам. Поставляється в міцній картонній коробці, присутня інструкція багатьма мовами, гарантійний талон. Сертифікований в Україні. Обслуговується в офіційному сервісному центрі.
Є питання? Напишіть нам на Viber
натисніть на іконку, щоб почати діалог з ТЕХНОЕЛІТ
Придбати можна зателефонувавши за тел. +38(050)2-162-100, +38(093)2-162-100, +38(067)2-122-100 або оформивши замовлення в
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Італія |
| Виробник | Pedrollo |
| Вид насоса | Відцентровий |
| Спосіб установки насоса | Поверхневий |
| Максимальний напір | 58 м |
| Пропускна здатність | 4.2 куб.м/год |
| Споживана потужність | 1100 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Глибина до дзеркала води | 9 м |
| Якість води | Чистий |
| Мінімальна температура робочої рідини | -10 град. |
| Максимальна температура робочої рідини | 40 град. |
| Вага | 14.2 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Конструктивні особливості | |
| Встановлення насоса | Горизонтальна |
| Тип ротора | Сухий |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IPX4D |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 180 мм |
| Висота | 201 мм |
| Довжина | 388 мм |
| Діаметр роз'єму з'єднання | 1 дюйм |
| Додаткові характеристики | |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | 1 град. |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Захист від перегріву | Так |
| Плавний пуск двигуна | Так |
| Обмотка статора електродвигуна | Мідь |
| Тип електродвигуна | Асинхронний, закритого типу, повітряного охолодження, з вбудованою в обмотку термозахистом |
| Робоче колесо | Нержавіюча сталь |
| Вал електродвигуна | Нержавіюча сталь |
| Механічне ущільнення | Кераміка-графіт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал корпусу | Чавун, з антикорозійною обробкою |