









7 300 ₴
7 040 ₴
Побутовий італійський водяний насос для будинку для насосної станції для водопостачання та подачі води в будинок PEDROLLO JSWm 1AX оригінал
Придбати можна зателефонувавши за тел.
+38(050)2-162-100,
+38(093)2-162-100,
+38(067)2-122-100

Насоси цієї серії рекомендуються для перекачування чистої води та хімічно неагресивних рідин до матеріалів конструкції насоса.
Самовсмоктувальні насоси JSW проєктовані для перекачування води навіть у присутності повітря змішаного з перекачуваною рідиною.
Завдяки їх надійності, простоті в експлуатації ці насоси можуть з успіхом застосовуватися в побуті, в комунальному секторі та в промисловості, зокрема, для автоматичного подавання води спільно з невеликими та середніми резервуарами-автоматичними агрегатами підтримки тиску, для зрошення городів, садів тощо.
Встановлення насоса має проводитися в закритих приміщеннях або ж у місцях, захищених від атмосферного впливу.

Конструктивні характеристики:
Моноблочні горизонтальні з одним робочим колесом
Корпус насосної камери з чавуну
Робоче колесо — відцентрове, виготовлене з технополімеру Noryl GFN2V
Вбудований ежектор — технополімер Noryl GFN2V
Ведучий вал виготовлений з нержавіючої сталі
Обмотка статора двигуна — мідь
Торцеве ущільнення — графіт/кераміка/NBR
Вбудований в обмотку двигуна захист від перевантажень
Режим роботи: тривалий
Pedrollo JSWm 1AX — продуктивний, надійний електронасос від відомого італійського виробника.
Відповідає всім європейським нормам і стандартам.
Поставляється в міцній картонній коробці, є інструкція на багатьох мовах, гарантійний талон.
Сертифікований в Україні.
Обслуговується в офіційному сервісному центрі.
Придбати можна зателефонувавши за тел. +38(050)2-162-100, +38(093)2-162-100, +38(067)2-122-100 або оформивши замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Італія |
| Виробник | Pedrollo |
| Вид насоса | Відцентровий |
| Спосіб установки насоса | Поверхневий |
| Максимальний напір | 48 м |
| Пропускна здатність | 3.6 куб.м/год |
| Споживана потужність | 550 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Підвищення тиску | Так |
| Глибина до дзеркала води | 9 м |
| Якість води | Чистий |
| Мінімальна температура робочої рідини | 1 град. |
| Максимальна температура робочої рідини | 40 град. |
| Вага | 10.6 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Конструктивні особливості | |
| Встановлення насоса | Горизонтальна |
| Тип ротора | Сухий |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IPX4D |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 158 мм |
| Висота | 171 мм |
| Довжина | 352 мм |
| Діаметр роз'єму з'єднання | 1 дюйм |
| Додаткові характеристики | |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | 1 град. |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Захист від перегріву | Так |
| Обмотка статора електродвигуна | Мідь |
| Тип електродвигуна | Асинхронний, закритого типу, повітряного охолодження, з вбудованою в обмотку термозахистом |
| Вал електродвигуна | Нержавіюча сталь |
| Матеріал робочого колеса | Технополімер Норилу |
| Механічне ущільнення | Кераміка-графіт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал корпусу | Чавун, з антикорозійною обробкою |