






7 250 ₴
6 990 ₴
Побутовий італійський водяний насос для будинку для насосної станції для водопостачання та подачі води в будинок Pedrollo Італія JSWm 2СX 0,75 кВт Оригінал
Придбати можна зателефонувавши за тел.
+38(050)2-162-100,
+38(093)2-162-100,
+38(067)2-122-100

Основні особливості та переваги
Характеристики повністю відповідають заявленим виробником.
Ефект самовсмоктування досягається вбудованим ежектором.
Конструкція насоса виконана таким чином, що гарантовано забезпечує манометричну висоту всмоктування води з глибини до 9 метрів.
Безшумність у роботі.
Низьке споживання електроенергії.
Високий показник напору.
Виробництво в Італії.

Основне призначення: перекачування чистої, хімічно неагресивної рідини.
Високі напірні характеристики здатні забезпечити гідний полив або зрошення на дачній або присадибній ділянці.
Добре зарекомендував себе для водопостачання будинку в комплексі з гідроакумулятором, у станції автономного водопостачання.
Можна використовувати в неглибоких свердловинах або колодязях.
Охолоджується вентилятором, встановленим у задній частині електронасоса.
Робоче колесо, якір двигуна і вентилятор обертаються на одній осі, виконаній з високоміцної нержавіючої сталі.
При досягненні надмірних перевантажень, відбувається автоматичне відключення електронасоса.
Встановлення насоса має проводитися тільки в місцях, захищених від агресивного впливу навколишнього середовища.

Короткі технічні характеристики:
Максимальна продуктивність: 4,2 м³/год (70 л/хв)
Максимальний напір: 50 м
Споживана потужність: 0,75 кВт
Манометрична висота всмоктування: до 9 м
Діаметр приєднувальних патрубків: 1" / 1"
Умови експлуатації:
Мінімальна температура рідини, що перекачується: - 10 °C
Максимальна температура рідини, що перекачується: + 40 °C
Максимальна температура навколишнього середовища: до + 40 °C
Максимальний тиск у корпусі насоса: 6,5 бар
Рідина, що перекачується: вода або інші рідини, подібні до води за густиною і хімічною активністю
Максимальний вміст механічних домішок: не більше 0,01%
Загальна мінералізація води: не більше 1500 г/м³

Конструктивні характеристики відцентрового насоса Pedrollo JSW 2CX:
Моноблочні горизонтальні з одним робочим колесом
Корпус насосної камери з чавуну
Колесо робоче - відцентрове, виконане з технополімера Noryl
Вбудований ежектор - технолімер Noryl
Провідний вал виконано з нержавіючої сталі
Ущільнення торцеве - графіт/кераміка/NBR
Двигун
Вбудований в обмотку двигуна захист від перевантажень
Напруга живлення: 220 В, 50 Гц
Режим роботи: тривалий
Ізоляція клас: F
Ступінь захисту: IPX4
Безперервний режим роботи: S1
Обмотка статора двигуна - мідна.
Pedrollo JSW 2 СХ - вдосконалений, якісний електронасос від відомого італійського виробника. Відповідає всім європейським нормам і стандартам. Поставляється в міцній картонній коробці, присутня інструкція багатьма мовами, гарантійний талон. Сертифікований в Україні. Обслуговується в офіційному сервісному центрі.
Є питання? Напишіть нам на Viber
натисніть на іконку, щоб почати діалог з ТЕХНОЕЛІТ
Придбати можна зателефонувавши за тел. +38(050)2-162-100, +38(093)2-162-100, +38(067)2-122-100 або оформивши замовлення в
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Італія |
| Виробник | Pedrollo |
| Вид насоса | Відцентровий |
| Спосіб установки насоса | Поверхневий |
| Максимальний напір | 50 м |
| Пропускна здатність | 4.2 куб.м/год |
| Споживана потужність | 750 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Глибина до дзеркала води | 9 м |
| Якість води | Чистий |
| Мінімальна температура робочої рідини | -10 град. |
| Максимальна температура робочої рідини | 40 град. |
| Вага | 13.1 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Конструктивні особливості | |
| Встановлення насоса | Горизонтальна |
| Тип ротора | Сухий |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IPX4D |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 180 мм |
| Висота | 201 мм |
| Довжина | 388 мм |
| Діаметр роз'єму з'єднання | 1 дюйм |
| Додаткові характеристики | |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Захист від перегріву | Так |
| Обмотка статора електродвигуна | Мідь |
| Тип електродвигуна | Асинхронний, закритого типу, повітряного охолодження, з вбудованою в обмотку термозахистом |
| Вал електродвигуна | Нержавіюча сталь |
| Механічне ущільнення | Кераміка-графіт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал корпусу | Чавун, з антикорозійною обробкою |