





4 530 ₴
3 990 ₴
Занурювальний глибинний свердловинний відцентровий насос для водопостачання приватного будинку для свердловини і в колодязь KOER 3SDM 2/11 + пульт (KP2616)
Придбати можна зателефонувавши за тел.
+38(050)2-162-100
+38(093)2-162-100
+38(067)2-122-100

Насоси цієї серії призначені для перекачування чистої води і можуть застосовуватися:
для побутового використання при водопостачанні зі свердловин від 90мм, колодязів і резервуарів;
для перекачування води в резервуари,
для зрошувальних систем,
для автоматичної подачі води спільно з гідроакумуляторами при використанні керуючої автоматики (керуючі реле, контролери тиску).

Комплектація:
Високоякісний оригінальний насос з кабелем 1м
Конденсаторна коробка;
Ізоляційна стрічка;
Набір з'єднувальних муфт кабелю з термоусадкою
Упаковка: тубус і картонна коробка;
Інструкція;


Характеристики:
MAX продуктивність (за мін. напору) (л/хв): 45
MAX продуктивність (за мін. напору) (м3/год): 2,70
MIN продуктивність (при макс. напорі) (л/хв): 5,00
Вага (кг): 8,80
Вбудований термозахист: Так
Висота (мм): 180
Гарантійний термін (міс): 24 з наявністю сервісних центрів
Діаметр виходу 1 (дюйм): 1
Діаметр корпусу насоса (мм): 76
Діаметр перекачуваних частинок (мм): 0,20
Довжина (мм): 1050
Довжина кабелю (м): 1,00
Ємність конденсатора (мкФ): 16,00
Захист від перегріву (Вбудований датчик перегріву): Так
Якість води: Чиста
Клас термостійкості: B
Максимальна глибина занурення (м): 60
Максимальна температура робочої рідини (°С): 35
Максимальна кількість забруднень (г/м3): 150
Максимальний напір (м): 47
Матеріал корпусу: Нержавіюча сталь AISI 304
Матеріал обмотки статора: Мідь
Матеріал оголовка: латунь
Матеріал шнека: Нержавіюча сталь
Мінімальна температура робочої рідини (°С): 5
Потужність на валу насоса (P2, ЛС): 0,33
Напруга мережі (V): 220-240
Продуктивність при максимальному ККД (л/хв): 35,00
Продуктивність при максимальному ККД (м3/год): 1,80
Р1 Потужність (Вт): 575
Р2 Потужність (Вт): 250
Режим роботи: S1, тривалий
Швидкість (об/хв): 2850
Країна бренду: Чехія
Упаковка: Тубус і картонна коробка
Частота струму (Гц): 50
Ширина (мм): 100

Є питання? Напишіть нам на Viber
натисніть на іконку, щоб почати діалог з ТЕХНОЕЛІТ
Придбати можна зателефонувавши за тел. +38(050)2-162-100, +38(093)2-162-100, +38(067)2-122-100 або оформивши замовлення в
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Чехія |
| Виробник | Koer |
| Вид насоса | Свердловинний |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Максимальний напір | 47 м |
| Пропускна здатність | 2.7 куб.м/год |
| Споживана потужність | 250 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Максимальна глибина занурення | 60 м |
| Якість води | Чистий |
| Мінімальна температура робочої рідини | 4 град. |
| Максимальна температура робочої рідини | 35 град. |
| Діаметр перекачуваних частинок | 0.2 мм |
| Вага | 8.8 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина | 1050 мм |
| Діаметр роз'єму з'єднання | 1 дюйм |