









1 348 ₴
1 290 ₴
Електронний блок автоматики реле для насоса без гідроакумулятора для свердловинного насоса для системи водопостачання Aquatica 779537 (DSK 1.1) 1.1 кВт
Придбати можна зателефонувавши за тел.
+38(050)2-162-100,
+38(093)2-162-100,
+38(067)2-122-100

Електронний контролер тиску застосовується для автоматизації систем побутового водопостачання, автоматично підтримуючи постійний тиск і напір води в системі.
Повністю замінює традиційну насосну станцію в зборі (гідроакумуляторний бак, реле тиску, п’ятірник, манометр і з’єднувальний шланг).
Автоматичний контролер тиску зазвичай використовується в традиційних системах водопостачання і монтується безпосередньо на напірному патрубку поверхневих насосів, однак його можна встановлювати в будь-якому місці напірного трубопроводу як поверхневих, так і глибинних насосів.
На приладі є світлодіодна індикація, що визначає стан контролера, тиску та режимів роботи системи водопостачання.
Застосовується для чистої води без довговолокнистих та абразивомістких домішок (піску, глини, вапна тощо);
Контролер тиску не має вбудованого зворотного клапана — це датчик витрати. Тому необхідно додатково обладнати всмоктувальний трубопровід зворотним клапаном;
На моделі 779537 відсутнє регулювання тиску ввімкнення і становить 1,5 бар;
При підборі насоса необхідно мати на увазі, що в місці установки автоматичного контролера тиску насос повинен створювати тиск не менше 2,5 бар при роботі на закриту засувку, тобто при відсутності витрати води.
Контролер тиску може бути встановлений поза приміщенням за умови забезпечення належного перекриття для запобігання негативного впливу погодних умов, а також впливу конденсату.

Зверніть увагу, що електронасос увімкнеться при відкритті крана та падінні тиску в системі до пускового (1,5 бар), а при закритті крана реле вимикає насос через відсутність потоку. Вимкнення відбувається після припинення потоку води незалежно від тиску в системі. Після закриття крана протягом декількох секунд відбувається вирівнювання тиску в системі (йде потік), а потім реле вимикає Ваш насос. У даного контролера немає обмеження по верхньому тиску. Максимальний тиск в системі буде таким, який здатний створити Ваш насос. Тиск, що створюється насосом і вимірюється в точці установки контролера, повинен бути не більше 10 бар і не нижче 2,2 бар. При меншому значенні тиску, що створюється насосом, спрацьовує захист від «сухого» ходу, що відповідає різниці між тиском увімкнення та вимкнення не менше 0,7 бар (бар).
Функції:
Забезпечує автоматичне керування увімкненням та вимкненням електронасоса і, відповідно, подачею води з постійним тиском та витратою під час роботи електронасоса;
Захист від «сухого ходу» — після того, як припиниться надходження води у всмоктувальну магістраль (аварійний витік, закінчилася вода у свердловині тощо), контролер через 8–10 секунд зупинить електронасос.

Опис примусового запуску:
Якщо під час всмоктування виникне нестача води, електронний контролер розпізнає аварію, загориться червоний світлодіод «FAILURE» («АВАРІЯ»), після чого електронний контролер вимкне насос, тим самим захистивши його від роботи «насухо». Після усунення причини зупинки електронасоса для відновлення нормального функціонування потрібно натиснути і утримувати увімкненою протягом від 3-х до 10-ти секунд червону кнопку «RESTART» («ПОВТОРНИЙ ЗАПУСК»).
У разі тимчасового відключення електроенергії електронний контролер запустить насос автоматично при подачі електроенергії.
Комплектація
Контролер тиску,
Інструкція з експлуатації,
Гарантійний талон,
Упаковка

Головною перевагою автоматичного контролера тиску є те, що в поєднанні з насосами вони забезпечують стабільний тиск у системі; крім того, вони відрізняються високою надійністю та функціональністю при невеликих розмірах.
Контролер тиску оснащений вбудованим датчиком витрати, гасителем гідроударів, електронною платою управління та кнопкою перезапуску.
Використання плати управління контролера тиску дозволяє знизити існуючий у гідропневматичних станціях перепад тиску між інтервалом увімкнення/вимкнення насоса та дозволяє створити стабільний тиск у системі водопостачання. Це дуже важливо в системах з подачею гарячої води від проточного електроводонагрівача та подібних приладів, оскільки коливання тиску в системі водопостачання призводять до змін температури нагрівання води, що проходить через електроводонагрівач.
Крім усього іншого, автоматичний контролер тиску дозволяє уникнути частих пусків електронасоса, які спостерігаються в станціях з електромеханічними реле тиску, тим самим контролер дозволяє зменшити шкідливий вплив пускових струмів на обмотки електродвигуна насоса.
Повністю замінює традиційну насосну станцію в зборі (гідроакумуляторний бак, реле тиску, п'ятірник, манометр і з'єднувальний шланг).

Aquatica (АКВАТИКА) - популярна на ринку України серія насосів, насосних станцій, розширених баків, гідроакуляторів і контролерів тиску. Популярність Завдяки високій якості, доступній ціною та технічній підтримці центрів у Києві та Харкові.
Є питання? Напишіть нам на Viber
Натисніть цю кнопку, щоб розпочати діалогове вікно з ТЕХНОЕЛІТ
Придбати можна зателефонувавши по тел. +38(050)2-162-100, +38(093)2-162-100, +38(067)2-12-12-100 або оформивши замовлення в
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Aquatica |
| Довжина | 174 мм |
| Робочий діапазон | 8.5 бар |
| Частота | 50 GHz |
| Напруга | 220 В |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP65 |
| Максимальна потужність | 1100 Вт |
| Ступінь захисту, IP | IP65 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал корпусу | Технополімер |
| Діаметр роз'єму з'єднання | 1 |
| Захист від сухого ходу | Так |
| Максимальний струм | 10А |
| Автоматичний перезапуск насоса | Немає |
| Максимальна потужність підключається електронасоса | 1.1 кВт |
| Установка автоматики | Вертикальна |
| Максимальний робочий тиск (бар) | 10 |
| Максимальна температура води | 60 |
| Максимальна температура навколишнього середовища З | 40 |
| Висота, мм | 228 |
| Довжина кабелю, м | 0,3 |
| Ширина, мм | 168 |
| Гарантія, міс | 18 |
| Частота, Гц | 50 |
| Напруга, В | 220-240 |
| Електроживлення | Однофазне |
| Стартовий тиск, Бар | 1,5 |