









1 590 ₴
1 490 ₴
Електронний блок автоматики реле для насоса без гідроакумулятора для свердловинного насоса для системи водопостачання Aquatica 779556 (DSK8.2) 1.1 кВт з розеткою Ø1" з регулюванням тиску ввімкнення 1,5-3,0 бар
Придбати можна зателефонувавши за тел.
+38(050)2-162-100,
+38(093)2-162-100,
+38(067)2-122-100

Електронний контролер тиску застосовується для автоматизації систем побутового водопостачання, автоматично підтримуючи постійні тиск і натиск води в системі.
Повністю замінює традиційну насосну станцію в зборі (гідроакумуляторний бак, реле тиску, п'ятірник, манометр і з'єднувальний шланг).
Автоматичний контролер тиску зазвичай використовується в традиційних системах водопостачання і монтується безпосередньо на напірному патрубку поверхневих насосів, проте його можна встановлювати в будь-якому місці напірного трубопроводу як поверхневих, так і глибинних насосів.
На приладі є світлодіодна індикація, що визначає стан контролера, тиску і режимів роботи системи водопостачання.
Застосовується для чистої води без довговолокнистих і абразивовмісних домішок (піску, глини, вапна тощо);
Контролер тиску не має вбудованого зворотного клапана - це датчик протоку. Тому необхідно додатково обладнати всмоктувальний трубопровід зворотним клапаном;
Передбачено можливість регулювання тиску ввімкнення 1,5-3,0 бар.
Наявність розетки в корпусі контролера
Контролер тиску може бути встановлений поза приміщенням з умовою забезпечення належного перекриття для запобігання негативного впливу погодних умов, а також впливу конденсату.
Під час підбору насоса необхідно мати на увазі, що в місці встановлення автоматичного контролера тиску насос повинен створювати тиск щонайменше 2,5 бар під час роботи на закриту засувку, тобто за відсутності витрати води.

Зверніть увагу, що ввімкнення електронасоса відбувається під час відкриття крана і падіння тиску в системі до пускового (1,5-3,0 бар), а під час закриття крана реле вимикає насос через відсутність протоку. Вимкнення відбувається після припинення протоку води незалежно від тиску в системі. Після закриття крана протягом декількох секунд відбувається вирівнювання тиску в системі (йде проток), а потім реле вимикає Ваш насос. У цього контролера немає обмеження за верхнім тиском. Максимальний тиск у системі буде такий, який здатний створити Ваш насос. Тиск, створюваний насосом і виміряний у точці встановлення контролера, має бути не більшим за 10 бар, і не нижчим за 2,2 бар. За меншого значення тиску, створюваного насосом, спрацьовує захист від «сухого» ходу, що відповідає різниці між тиском увімкнення і вимкнення не менше 0,7 бар.
Функції:
Здійснює автоматичне керування увімкненням і вимкненням електронасоса і, отже, подачею води з постійними тиском і витратою під час роботи електронасоса;
Захист від «сухого ходу» - після того, як припиниться надходження води у всмоктувальній магістралі (аварійний витік, закінчилася вода у свердловині тощо), контролер за 8-10 секунд зробить зупинку електронасоса.
Передбачено можливість регулювання тиску ввімкнення 1,5-3,0 бар. Регулювальний гвинт із пазом під пряму викрутку для зміни значень тиску ввімкнення розміщений на верхній частині корпусу. Напрямки зміни тиску вказані біля регулювального гвинта стрілками і знаками «+» і «-».

Опис примусового запуску:
Якщо станеться нестача води під час всмоктування, електронний контролер розпізнає аварію, загориться червоний світлодіод «FAILURE» (“АВАРІЯ”), потім електронний контролер вимкне насос, у такий спосіб запобігаючи роботі насоса з «сухим» ходом. Після усунення причини зупинки електронасоса для відновлення нормального функціонування потрібно натиснути й утримувати увімкненою протягом від 3-х до 10-ти секунд червону кнопку «RESTART» («ПОВТОРНИЙ ЗАПУСК»).
У разі тимчасового вимкнення електроенергії, електронний контролер запустить насос автоматично під час подачі електроенергії.
Комплектація
Контролер тиску з кабелем і вилкою,
Інструкція по експлуатації,
Гарантійний талон,
Пакування

Основною перевагою автоматичного контролера тиску є те, що в поєднанні з насосами вони створюють стабільний тиск у системі, крім цього, вони вирізняються високою надійністю та функціональністю за малих розмірів.
Контролер тиску обладнано вбудованим датчиком протоки, гасителем гідроударів, електронною платою керування і кнопкою перезапуску.
Використання плати керування контролера тиску дає змогу знизити наявний у гідропневматичних станціях перепад тиску між інтервалом увімкнення/вимкнення насоса і дає змогу створити стабільний тиск у системі водопостачання. Це дуже важливо в системах з подачею гарячої води від проточного електроводонагрівача і подібних приладів, оскільки коливання тиску в системі водопостачання призводять до змін температури нагріву води, що проходить через електроводонагрівач.
Крім усього іншого, автоматичний контролер тиску дає змогу уникнути частих пусків електронасоса, які спостерігаються в станціях з електромеханічними реле тиску, тим самим контролер дає змогу зменшити шкідливий вплив пускових струмів на обмотки електродвигуна насоса.

Aquatica (АКВАТИКА) - популярна на ринку України серія насосів, насосних станцій, розширювальних баків, гідроакумуляторів і контролерів тиску. Популярність пояснюється високою якістю, доступною ціною та технічною підтримкою сервісних центрів в Україні.
Є питання? Напишіть нам на Viber
Натисніть цю кнопку, щоб розпочати діалогове вікно з ТЕХНОЕЛІТ
Придбати можна зателефонувавши за тел. +38(050)2-162-100, +38(093)2-162-100, +38(067)2-12-12-100 або оформивши замовлення в
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Aquatica |
| Робочий діапазон | 8.5 бар |
| Напруга | 220 В |
| Частота | 50 GHz |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP44 |
| Довжина | 188 мм |
| Максимальна потужність | 1100 Вт |
| Тип запчастини | Контролер тиску |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал корпусу | Технополімер |
| Діаметр роз'єму з'єднання | 1 |
| Захист від сухого ходу | Так |
| Максимальний струм | 10А |
| Автоматичний перезапуск насоса | Немає |
| Установка автоматики | Вертикальна |
| Максимальний робочий тиск (бар) | 10 |
| Максимальна температура води | 60 |
| Максимальна температура навколишнього середовища З | 40 |
| Висота, мм | 220 |
| Ширина, мм | 173 |
| Гарантія, міс | 18 |
| Частота, Гц | 50 |
| Напруга, В | 220-240 |
| Електроживлення | Однофазне |
| Стартовий тиск, Бар | 1,5-3,0 |
| Наявність манометра | Так |
| Довжина мережевого шнура, м | 1 |