









1 590 ₴
1 490 ₴
Електронний блок автоматики реле для насоса без гідроакумулятора для свердловинного насоса для системи водопостачання з манометром і регулюванням тиску ввімкнення 1,5-3,0 бар 1.1кВт Ø1" AQUATICA (779555) (DSK8.1)
Придбати можна зателефонувавши за тел.
+38(050)2-162-100,
+38(093)2-162-100,
+38(067)2-122-100


Зверніть увагу, що ввімкнення електронасоса відбувається під час відкриття крана і падіння тиску в системі до пускового (1,5-3,0 бар), а під час закриття крана реле вимикає насос через відсутність протоку. Вимкнення відбувається після припинення протоку води незалежно від тиску в системі. Після закриття крана протягом декількох секунд відбувається вирівнювання тиску в системі (йде проток), а потім реле вимикає Ваш насос. У цього контролера немає обмеження за верхнім тиском. Максимальний тиск у системі буде такий, який здатний створити Ваш насос. Тиск, створюваний насосом і виміряний у точці встановлення контролера, має бути не більшим за 10 бар, і не нижчим за 2,2 бар. За меншого значення тиску, створюваного насосом, спрацьовує захист від «сухого» ходу, що відповідає різниці між тиском увімкнення і вимкнення не менше 0,7 бар.
Функції:
Здійснює автоматичне керування увімкненням і вимкненням електронасоса і, отже, подачею води з постійними тиском і витратою під час роботи електронасоса;
Захист від "сухого ходу" - після того, як припиниться надходження води у всмоктувальну магістраль (аварійний витік, закінчилася вода у свердловині тощо), контролер за 8 - 10 секунд зробить зупинку електронасоса.
Передбачено можливість регулювання тиску ввімкнення 1,5-3,0 бар. Регулювальний гвинт із пазом під пряму викрутку для зміни значень тиску ввімкнення розміщений на верхній частині корпусу. Напрямки зміни тиску вказані біля регулювального гвинта стрілками і знаками «+» і «-».

Опис примусового запуску:
Якщо станеться нестача води під час всмоктування, електронний контролер розпізнає аварію, засвітиться червоний світлодіод «FAILURE» (“АВАРІЯ”), потім електронний контролер вимкне насос, у такий спосіб запобігаючи роботі насоса з «сухим» ходом. Після усунення причини зупинки електронасоса для відновлення нормального функціонування потрібно натиснути й утримувати увімкненою протягом від 3-х до 10-ти секунд червону кнопку «RESTART» («ПОВТОРНИЙ ЗАПУСК»).
У разі тимчасового вимкнення електроенергії, електронний контролер запустить насос автоматично під час подачі електроенергії.

Комплектація
Контролер тиску,
Інструкція по експлуатації,
Гарантійний талон,
Пакування

Основною перевагою автоматичного контролера тиску є те, що в поєднанні з насосами вони створюють стабільний тиск у системі, крім цього, вони вирізняються високою надійністю та функціональністю за малих розмірів.
Контролер тиску обладнано вбудованим датчиком протоки, гасителем гідроударів, електронною платою керування і кнопкою перезапуску.
Використання плати керування контролера тиску дає змогу знизити наявний у гідропневматичних станціях перепад тиску між інтервалом увімкнення/вимкнення насоса і дає змогу створити стабільний тиск у системі водопостачання. Це дуже важливо в системах з подачею гарячої води від проточного електроводонагрівача і подібних приладів, оскільки коливання тиску в системі водопостачання призводять до змін температури нагріву води, що проходить через електроводонагрівач.
Крім усього іншого, автоматичний контролер тиску дає змогу уникнути частих пусків електронасоса, які спостерігаються в станціях з електромеханічними реле тиску, тим самим контролер дає змогу зменшити шкідливий вплив пускових струмів на обмотки електродвигуна насоса.
Повністю замінює традиційну насосну станцію в зборі (гідроакумуляторний бак, реле тиску, п'ятірник, манометр і з'єднувальний шланг).

Aquatica (АКВАТИКА) - популярна на ринку України серія насосів, насосних станцій, розширювальних баків, гідроакумуляторів і контролерів тиску. Популярність пояснюється високою якістю, доступною ціною та технічною підтримкою сервісних центрів у Києві та Харкові.
Є питання? Напишіть нам на Viber
Натисніть цю кнопку, щоб розпочати діалогове вікно з ТЕХНОЕЛІТ
Придбати можна зателефонувавши за тел. +38(050)2-162-100, +38(093)2-162-100, +38(067)2-12-12-100 або оформивши замовлення в
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Aquatica |
| Робочий діапазон | 8.5 бар |
| Напруга | 220 В |
| Частота | 50 GHz |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP65 |
| Довжина | 188 мм |
| Максимальна потужність | 1100 Вт |
| Ступінь захисту, IP | IP65 |
| Тип запчастини | Контролер тиску |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр роз'єму з'єднання | 1 |
| Матеріал корпусу | Технополімер |
| Автоматичний перезапуск насоса | Немає |
| Максимальна потужність підключається електронасоса | 1.1 кВт |
| Установка автоматики | Вертикальна |
| Захист від сухого ходу | Так |
| Максимальний струм | 10А |
| Максимальний робочий тиск (бар) | 10 |
| Максимальна температура води | 60 |
| Максимальна температура навколишнього середовища З | 40 |
| Ширина, мм | 100 |
| Висота, мм | 200 |
| Гарантія, міс | 18 |
| Частота, Гц | 50 |
| Напруга, В | 220-240 |
| Стартовий тиск, Бар | 1,5-3,0 |
| Наявність манометра | Так |
| Електроживлення | Однофазне |